Bizi Daha Yakından Tanıyın

Etrafı temiz bulduğumuzda seviyoruz

Cleantime olarak 2011 yılından bu yana Mecidiyeköy’de faaliyet gösteren bir temizlik şirketiyiz. Hedefimiz mutlu müşteriler, hijyenik ortamlar ve yıllarca süren iş birliğine dayanan gücü her daim yaşanır kılmaktır.

Sağlıklı ortamların temizlikten geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden en kaliteli temizlik malzemelerini kullanıyor, en iyi temizlik elemanları ile çalışıyor ve İstanbul’daki her semte sağlıklı temizlik anlayışını götürüyoruz.


En iyi uzmanları işe alıyoruz ve çalışıyoruz

Cleantime olarak güvenli temizlik ve güvenli temizlik elemanları gerçeğine inanıyor o yüzden de temizlik elemanlarımızı özenle seçiyor ve eğitiyoruz. Personelin yeteneklerine uygun yetişme ve gelişme imkanları oluşturmaktayız.

Şirket çalışmalarının belirlenen hedef doğrultusunda, ekonomik ve en verimli düzeyde yürütülmesi seviyesindeki kadrolara yetkinliklerinin gelişmesini sağlamaktayız . Personeli başarıya özendirmek, bilgi ve becerisini arttırmada imkanlar sağlamak, başarılı personeli ödüllendirmek.


CleanTime Farkı

Yaşadığınız ortamlara temizlik kokusu ve hijyen ile imzamızı atıyor,temizlik konusundaki hassasiyetinizi ve temizlik sonrası memnuniyetinizi ön planda tutuyor, karşılıklı güvenin oluşturduğu işbirliklerimizin yıllarca sürmesini istiyoruz

Şirketimiz

Müşterilerimiz bizim için önemlidir! Onların yaşam alanları da önemlidir! İstanbul’da temizlik bizden sorulur
Hijyenik ortamlar, Mutlu Müşteriler

CleanTime Temizlik Şirketi Olarak 7/24 Kesintisiz Kaliteli Hizmetler Sunmaktayız +90 (531) 501 73 24