Sizin için ne yapabiliriz?

Ofis Temizliği

Ofislerimiz de tıpkı evlerimiz gibi uzun zaman harcadığımız, içinde kendimizi güvende ve hijyen hissetmemiz gereken alanlardır. Zamanımızın çoğunu ofiste geçiririz. Temizlik ve ferahlık kokan ofisler çalışma motivasyonunu da arttırmaktadırlar. Ofisin büyüklüğü ve kişi sayısı ofis temizliği için rutin ofis temizliği ya da günlük ofis temizliği anlamında belirleyicidir. Ofis temizlik firmaları özellikle kalabalık olan alanların temizliğinde çok daha fazla dikkatli davranmalıdırlar.

Şirket temizliği anlamında kullanılacak temizlik ürünleri ve temizlik malzemeleri önemlidir. Ofis temizliği yapılırken ofis cam silme için kullanılacak temizlik ürünü ofis masası temizliğinde kullanılmamalıdır.


Ev Temizliği

Ev temizliği oldukça dikkat, hassasiyet ve güven gerektiren bir konudur. Çünkü siz temizlik sağlığı konusunda kendinizi tamamen bize teslim etmiş oluyorsunuz. Sizin bu güveninizi boşa çıkarmamak için Daire temizliği konusunda bizler de çok hassas davranıyoruz. Mecidiyeköy ev temizlik firmaları arasında en başarılı olan firma olmanın da haklı gururunu taşıyoruz

Evimiz kendimizi en güvende hissettiğimiz yaşam alanımızdır. Günün yorgunluğundan, stresinden evimize geldiğimizde uzaklaşırız. Bizim için oldukça önemli olan evimizin de huzurlu ve temiz olması son derece önemli.


Apartman ve bina merdiven temizliği

Apartman ve Bina Merdiven Temizliği, Daire sayısının çok olduğu site ve apartmanlarda öncelikle merdiven temizliği çok önemlidir. Çok fazla insanın girip çıktığı kapı kolları, kapı camları, kapı zilleri her zaman temiz ve hijyen olmalıdır. Bina temizliğinde posta kutularının temizliği varsa asansör içi temizlik de çok önemlidir. Asansör temizlik malzemeleri özenle seçilmelidir.

Merdiven kenarları yani trabzanlara günde yüzlerce el değmektedir. Ortak kullanım alanlarının temizliği bu şekilde çok daha fazla önem taşır. Temiz ve hijyeni tam bir yaşam alanında bulunmak herkesin hakkıdır.


İnşaat ve tadilat sonrası temizlik

Tadilat yapılmış ya da yeni yapılmış bir yaşam alanı yeni bir enerji ve yeni umutları barındırır. Ev temizliği yapıldıktan sonra ferah ve mis gibi kokan evinize girmek sizler için de farklı bir motivasyon kaynağı olacaktır. Bu yüzden de temizlik firmaları yani bizler, sizin memnuniyetiniz için ev temizliği, villa temizliği ya da ofis temizliği yapıyor en ince ayrıntısına kadar inşaat tozu ve tadilat kalıntılarından sizleri tamamen kurtarıyoruz.

İnşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik diğer temizliklerden biraz daha uğraştırıcı ve zordur. Yerlere dökülen boyalar, fayanslardaki çimentolar, camlardaki boya kalıntıları ve kazınması gereken banyo fayansları hiçbir kalıntı bırakmadan temizlenmelidir.