Ofis Temizliği Hizmeti

Ev_Temizliği_Firmasi
Ev Temizliği
Kasım 6, 2014
Apartman_Bina_Merdiven_Temizliği
Apartman ve Bina Merdiven Temizliği
Ocak 4, 2019

Ofis Temizliği Hizmeti

Ofis_Temizligi_İstanbul

ofis_temizligi_istanbul_firmasi

Ofislerimiz de tıpkı evlerimiz gibi uzun zaman harcadığımız, içinde kendimizi güvende ve hijyen hissetmemiz gereken alanlardır. Zamanımızın çoğunu ofiste geçiririz. Temizlik ve ferahlık kokan ofisler çalışma motivasyonunu da arttırmaktadırlar

Ofis temizliği şirketleri özellikle kalabalık olan alanların temizliğinde çok daha fazla dikkatli davranmalıdırlar. Ofisin büyüklüğü ve kişi sayısı ofis temizliği için rutin ofis temizliği ya da günlük ofis temizliği anlamında belirleyicidir. Şişli ofis temizlik firmaları arasında en başarılı olan firma olmanın da haklı gururunu taşıyoruz.

Konusunda eğitimli, tecrübeli ve güvenilir temizlikçi bay ve bayanlar ile çalışıyoruz. Günlük ofis temizliği yaptığımız gibi periyodik ofis temizliği de yapıyoruz. Ofisinizin büyüklüğüne ve temizlik çeşidinize göre ( haftalık temizlik ve aylık temizlik ) günlük ofis temizliği ücretleri değişmektedir.

1Memnun Kalacak Mıyım?
Temizlik Hizmetlerimiz; Konusunda deneyimli sigortalı olarak çalışan temizlikçi bay ve bayan elamanlarımız tarafından yapılmaktadır. Makul ve uygun fiyat politikamızla amacımız çok daha fazla müşterimize ulaşmaktır. Ofis Temizliği ve Büro temizliği yaparken kullandığımız ofis temizlik malzemeleri ortamı sağlığa uygun hale getiren, arındıran, mis gibi kokutan ve ferahlık veren bir ortam yaratmamızı sağlar.
2Ofis Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Ofis temizliği yapılırken ofis cam silme için kullanılacak temizlik ürünü ofis masası temizliğinde kullanılmamalıdır.

Tuz ruhu gibi kullanıldığı yüzeye zarar veren maddeler kullanılmamalıdır. Mikro fiber toz bezleri kullanılmalıdır. İş yeri temizliği grup halinde yapılabileceği gibi, ofis büyüklüğüne göre 1 ya da 2 temizlik elemanı ile de yapılabilir.

3Ev Temizliği Hizmetleri nelerdir?
Ev sizin kutsal yaşama alanınız. Her yerinin pırıl pırıl ve hijyenik olması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden Banyo Temizliği, Fayans temizliği, Tuvalet temizliği, Mutfak temizliği, Halı temizliği, Koltuk temizliği, Duvar Temizliği kısacası detaylı ev temizliği konusunda temizlik şirketimize güvenebilirsiniz. Özellikle mutfak temizliği yaparken ocak, buzdolabı, bulaşık makinesi temizliği için doğal temizlik ürünleri kullanmaktayız. Sizin Sağlığınız bizim için önemli!
4Bizler Cleantime Temizlik olarak inşaat sonrası ev veya ofis temizliği ya da tadilat sonrası ev veya ofis temizliği yaparken aşağıdaki unsurlara extra dikkat etmekteyiz!!
Cam temizleme ve Cam temizliği, Fayans temizleme, Parke temizleme, Mutfak fayansları temizleme. Banyo fayansları temizleme, Kalorifer peteklerini temizleme, Banyo Zemin temizleme, Fayans derz temizliği, Tuvalet fayansları temizleme, Banyo siyah fayans temizleme, Banyo duvarları temizleme, Tuvalet fayansı temizleme, Banyo zemini temizleme, Cam çerçeve temizleme, Boya kalıntıları temizleme.

Şirket temizliği anlamında kullanılacak temizlik ürünleri ve temizlik malzemeleri önemlidir. Büro temizliği yapılırken en çok önem verdiğimiz nokta ise tuvalet temizliği ve mutfak temizliğidir. Ortak olarak kullanılan alanlar özellikle hijyen açısından extra temiz olmalıdır.

HizmetlerimizRandevu için TıklayınızHakkımızda

Ofis temizlik şirketleri, ofis temizlik fiyatları anlamında da makul ve ekonomik temizlik fiyatları olmalıdır. Astronomik olarak teklif edilen ücretler hem sektörümüze zarar vermekte hem de müşterilerimizi zor durumda bırakmaktadır.

Gündelik Ofis temizliği, Temizlik şirketleri, Ofis Temizliği, Cam Silme, Temizlik şirketleri fiyatları, Temizlikçi bayan, Temizlikçi kadın, Büro Temizliği, Temizlikçi bayanlar, Temizlik firmaları, Temizlik firması, Ucuz temizlik firmaları, İstanbul Ofis temizliği, Mecidiyeköy ofis temizliği, Maslak ofis temizliği, Şişli ofis temizliği, Sarıyer ofis temizliği, Levent ofis temizliği, Etiler ofis temizliği, Gayrettepe ofis temizliği, İstanbul temizlik firmaları, Mecidiyeköy temizlik firması, şişli temizlik firması, Sarıyer temizlik firması, İşyeri temizlik şirketleri, İstanbul’da ofis temizliği firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir