İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği

Apartman_Bina_Merdiven_Temizliği
Apartman ve Bina Merdiven Temizliği
Ocak 4, 2019
ev-ofis-apartman-bina-dezenfeksiyon-sirketi
Ev Ofis Dezenfeksiyon
Mart 29, 2020

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği

İnşaat Tadilat Sonrası Temizlik

insaat_tadilat_sonrasi_temizlik

Tadilat yapılmış ya da yeni yapılmış bir yaşam alanı yeni bir enerji ve yeni umutları barındırır. Ev temizliği yapıldıktan sonra ferah ve mis gibi kokan evinize girmek sizler için de farklı bir motivasyon kaynağı olacaktır.

İnşaat Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik diğer temizliklerden biraz daha uğraştırıcı ve zordur. Yerlere dökülen boyalar, fayanslardaki çimentolar, camlardaki boya kalıntıları ve kazınması gereken banyo fayansları hiçbir kalıntı bırakmadan temizlenmelidir. Konusunda deneyimli elemanlarımız temizlenecek olan yerde inşaat ve tadilat sonrası temizliği alanında da daha önce çalışmış olan elemanlardır.

Konusunda eğitimli, tecrübeli ve güvenli temizlikçi bay ve bayanlar ile çalışıyoruz. Günlük ev temizliği yaptığımız gibi periyodik inşaat ve tadilat sonrası temizliği de yapıyoruz. Evinizin ofisinizin büyüklüğüne ve temizlik çeşidinize göre ( 1-3 günlük temizlik, haftalık temizlik veya aylık temizlik ) günlük inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizliği ücretleri değişmektedir.

1Memnun Kalacak Mıyım?
Temizlik Hizmetlerimiz; Konusunda deneyimli sigortalı olarak çalışan temizlikçi bay ve bayan elamanlarımız tarafından yapılmaktadır. Makul ve uygun fiyat politikamızla amacımız çok daha fazla müşterimize ulaşmaktır. İnşaat Temizliği ve Tadilat temizliği yaparken kullandığımız inşaat ve tadilat sonrası temizlik malzemeleri ortamı sağlığa uygun hale getiren, arındıran, mis gibi kokutan ve ferahlık veren bir ortam yaratmamızı sağlar.
2Bizler Cleantime Temizlik olarak inşaat sonrası ev veya ofis temizliği ya da tadilat sonrası ev veya ofis temizliği yaparken aşağıdaki unsurlara extra dikkat etmekteyiz!!

Cam temizleme ve Cam temizliği, Fayans temizleme, Parke temizleme, Mutfak fayansları temizleme.

Banyo fayansları temizleme, Kalorifer peteklerini temizleme, Banyo Zemin temizleme, Fayans derz temizliği, Tuvalet fayansları temizleme, Banyo siyah fayans temizleme, Banyo duvarları temizleme, Tuvalet fayansı temizleme, Banyo zemini temizleme, Cam çerçeve temizleme, Boya kalıntıları temizleme.

3Ev Temizliği Hizmetleri nelerdir?
Ev sizin kutsal yaşama alanınız. Her yerinin pırıl pırıl ve hijyenik olması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden Banyo Temizliği, Fayans temizliği, Tuvalet temizliği, Mutfak temizliği, Halı temizliği, Koltuk temizliği, Duvar Temizliği kısacası detaylı ev temizliği konusunda temizlik şirketimize güvenebilirsiniz. Özellikle mutfak temizliği yaparken ocak, buzdolabı, bulaşık makinesi temizliği için doğal temizlik ürünleri kullanmaktayız. Sizin Sağlığınız bizim için önemli!
4Ofis Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?
Ofis temizliği yapılırken ofis cam silme için kullanılacak temizlik ürünü ofis masası temizliğinde kullanılmamalıdır. Tuz ruhu gibi kullanıldığı yüzeye zarar veren maddeler kullanılmamalıdır. Mikro fiber toz bezleri kullanılmalıdır. İş yeri temizliği grup halinde yapılabileceği gibi, ofis büyüklüğüne göre 1 ya da 2 temizlik elemanı ile de yapılabilir.

Bu yüzden de temizlik firmaları yani bizler, sizin memnuniyetiniz için ev temizliği, villa temizliği ya da ofis temizliği yapıyor en ince ayrıntısına kadar inşaat tozu ve tadilat kalıntılarından sizleri tamamen kurtarıyoruz.

HizmetlerimizRandevu için TıklayınızHakkımızda

Siz isteyin biz hayalinizi gerçekleştirelim… Temizlik bizim işimiz… Günlük ev temizliği fiyatları için bize ulaşın… Periyodik ev temizliği fiyatları için bize ulaşın… Gündelikçi bayan ücretleri için bize ulaşın…

İnşaat temizliği, Temizlik firması, İnşaat sonrası daire temizliği, Boş ev temizlik fiyatları, İnşaat temizliği yapan firmalar, İnşaat sonrası fayans temizliği, İstanbul temizlik firmaları, Şişli’de inşaat temizliği, Şişli tadilat sonrası temizli, İstanbul İnşaat temizliği, İstanbul boş daire temizliği, Levent tadilat temizliği, Etiler tadilat temizliği, Tadilat sonrası temizlik yapan firmalar, Yeniköy Yalı inşaatı temizliği, Yeniköy villa tadilat temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir