Ev Temizliği

Ofis_Temizligi_İstanbul
Ofis Temizliği Hizmeti
Ocak 4, 2019

Ev Temizliği

Ev_Temizliği_Firmasi

gunluk_ev_temizligi

Evimiz kendimizi en güvende hissettiğimiz yaşam alanımızdır. Günün yorgunluğundan, stresinden evimize geldiğimizde uzaklaşırız. Bizim için oldukça önemli olan evimizin de huzurlu ve temiz olması son derece önemli bir unsur olmasıdır.

Ev temizliği oldukça dikkat, hassasiyet ve güven gerektiren bir konudur. Çünkü siz temizlik sağlığı konusunda kendinizi tamamen bize teslim etmiş oluyorsunuz. Sizin bu güveninizi boşa çıkarmamak için Daire temizliği konusunda bizler de çok hassas davranıyoruz. Mecidiyeköy ev temizlik firmaları arasında en başarılı olan firma olmanın da haklı gururunu taşıyoruz.

Konusunda eğitimli, tecrübeli ve güvenli temizlikçi bay ve bayanlar ile çalışıyoruz. Günlük ev temizliği yaptığımız gibi periyodik ev temizliği de yapıyoruz. Evinizin büyüklüğüne ve temizlik çeşidinize göre ( günlük temizlik ve haftalık temizlik ) günlük ev temizliği ücretleri değişmektedir.

1Memnun Kalacak Mıyım?
Temizlik Hizmetlerimiz; Konusunda deneyimli sigortalı olarak çalışan temizlikçi bay ve bayan elamanlarımız tarafından yapılmaktadır. Makul ve uygun fiyat politikamızla amacımız çok daha fazla müşterimize ulaşmaktır. Ev Temizliği ve Villa temizliği yaparken kullandığımız ev temizlik malzemeleri ortamı sağlığa uygun hale getiren, arındıran, mis gibi kokutan ve ferahlık veren bir ortam yaratmamızı sağlar.
2Ev Temizliği Hizmetleri nelerdir?
Ev sizin kutsal yaşama alanınız. Her yerinin pırıl pırıl ve hijyenik olması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden Banyo Temizliği, Fayans temizliği, Tuvalet temizliği, Mutfak temizliği, Halı temizliği, Koltuk temizliği, Duvar Temizliği kısacası detaylı ev temizliği konusunda temizlik şirketimize güvenebilirsiniz. Özellikle mutfak temizliği yaparken ocak, buzdolabı, bulaşık makinesi temizliği için doğal temizlik ürünleri kullanmaktayız. Sizin Sağlığınız bizim için önemli!
3Apartman ve Bina Merdiven Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Temizlik hizmetlerimiz, temizlenecek binanın büyüklüğüne göre bir veya iki personel tarafından yapılmaktadır.

Her hafta merdiven silimi, kapı-cam silimi, korkulukların temizlenmesi, varsa asansör temizliği yapılmaktadır. Ayda bir ise nadir tozlanan posta kutusu, elektrik-su sayaçları, doğal gaz saatleri ve boruları temizlenmektedir.

4Bizler Cleantime Temizlik olarak inşaat sonrası ev temizliği ya da tadilat sonrası ev temizliği yaparken aşağıdaki unsurlara extra dikkat etmekteyiz!!
Cam temizleme ve Cam temizliği, Fayans temizleme, Parke temizleme, Mutfak fayansları temizleme. Banyo fayansları temizleme, Kalorifer peteklerini temizleme, Banyo Zemin temizleme, Fayans derz temizliği, Tuvalet fayansları temizleme, Banyo siyah fayans temizleme, Banyo duvarları temizleme, Tuvalet fayansı temizleme, Banyo zemini temizleme, Cam çerçeve temizleme, Boya kalıntıları temizleme.

Ev sizin kutsal yaşama alanınız. Her yerinin pırıl pırıl ve hijyenik olması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden Banyo Temizliği, Fayans temizliği, Tuvalet temizliği, Mutfak temizliği, Halı temizliği, Koltuk temizliği, Duvar Temizliği kısacası detaylı ev temizliği konusunda temizlik şirketimize güvenebilirsiniz..

HizmetlerimizRandevu için TıklayınızHakkımızda

Siz isteyin biz hayalinizi gerçekleştirelim… Temizlik bizim işimiz… Günlük ev temizliği fiyatları için bize ulaşın… Periyodik ev temizliği fiyatları için bize ulaşın… Gündelikçi bayan ücretleri için bize ulaşın…

Mecidiyeköy ev temizliği, Maslak ev temizliği, Şişli ev temizliği, Sarıyer ev temizliği, Levent villa temizliği, Etiler ev temizliği,Yeniköy ev temizliği, Gayrettepe ev temizliği, Beyoğlu ev temizliği, Beyoğlu apart temizliği, Taksim apart temizliği, Yeniköy Villa Temizliği, İstanbul ev temizlik firmaları, Ev temizlik firmaları, Temizlik firmaları, Temizlik şirketleri, Ev temizliğine nereden başlanır, Kolay ev temizliği, Ev temizliği, Mutfak temizliği, Banyo temizliği, Tuvalet temizliği, Ev temizleme, Temizlik hizmetleri, Günlük ev temizliği ücretleri, Temizlik,Daire temizliği, Perde temizliği, koltuk temizliği, Günlük temizlik, Ev temizlik firmaları, fiyatları, Gündelikçi bayan, Mecidiyeköy ev temizliği, Maslak ev temizliği, Şişli ev temizliği, Sarıyer ev temizliği, Levent villa temizliği, Etiler ev temizliği,Yeniköy ev temizliği, Gayrettepe ev temizliği, Beyoğlu ev temizliği, Beyoğlu apart temizliği, Taksim apart temizliği, Yeniköy Villa Temizliği, İstanbul ev temizlik firmaları, Ev temizlik firmaları, Temizlik firmaları, Temizlik şirketleri, Ev temizliğine nereden başlanır, Kolay ev temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir