Ev Ofis Dezenfeksiyon

İnşaat Tadilat Sonrası Temizlik
İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği
Ocak 4, 2019

Ev Ofis Dezenfeksiyon

ev-ofis-apartman-bina-dezenfeksiyon-sirketi

Apartman Bina Dezenfeksiyon Şirketi

Ev ofis Bina Bodrum kat gibi kapalı alanların dezenfekte hizmeti verilmektedir. Evlerimiz ne kadar sıklıkla temizlenirse temizlensin ne yazık ki yüzeylerin sadece dörtte biri temizlenebilmekte.Özellikle duvarlar, tavanlar ve bir çok yüzey temizlenemediği gibi mikropların çoğalmasına da uygun ortam yaratılmaktadır. KULLANDIĞIMIZ CİHAZ ULV CİHAZLA PÜSKÜRTME SİSTEMİDİR.

Ev Dezenfeksiyonu oldukça dikkat, hassasiyet ve güven gerektiren bir konudur. Aynı şekilde tekstil yüzeylerde iyi temizlenemediği sürece bakterilerin çoğalmasına neden olur. İstanbul ofis dezenfeksiyon firmaları arasında en başarılı olan firma olmanın da haklı gururunu taşıyoruz.

Konusunda eğitimli, tecrübeli ve güvenli temizlikçi bay ve bayanlar ile çalışıyoruz. Günlük ev temizliği yaptığımız gibi periyodik ev temizliği de yapıyoruz. Evinizin büyüklüğüne ve temizlik çeşidinize göre ( günlük temizlik ve haftalık temizlik ) günlük ev temizliği ücretleri değişmektedir.

1Memnun Kalacak Mıyım?
Tüm yüzeylere soğuk sisleme yöntemi ile uygulanarak el değmeden tüm kapalı alanlar ve yüzeyler uzun süreli koruma altına alınır. Nano teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı artırılarak etkenliği 1000 kat artırılmış ancak aktif madde kullanımı minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.
2Kimler İçin Uygundur?
Çocuklu aileler, Evcil hayvan besleyenler, Hasta bakımı yapanlar, Hastaneden eve geçecek hastalar, Hamileler
3Ofis Dezenfeksiyonda Neler Yapılır?
Yoğun iş hayatında zamanımızın çoğu kapalı, havalandırması yetersiz, taze hava girişi olmayan çalışma alanlarında geçmektedir. Birçok çalışanın bir arada olduğu işyerleri, mikroorganizmaların en kolay çoğalabildiği ve bulaşabildiği alanlardır. Havaya yayılan virüsler, solunum yoluyla, el temasıyla veya havalandırma cihazlarının yardımıyla işyerinde ki diğer kişilere bulaşır. Bu virüsler üst solunum yolu enfeksiyonları, grip, nezle, soğuk algınlığı, sinüzit, bademcik iltihabı, dış kulak iltihabı, bronşit hatta ölümcül zatürreye bile neden olabilen hastalıklara sebebiyet vermektedir.
4Bizler Cleantime Temizlik olarak inşaat sonrası ev temizliği ya da tadilat sonrası ev temizliği yaparken aşağıdaki unsurlara extra dikkat etmekteyiz!!
Cam temizleme ve Cam temizliği, Fayans temizleme, Parke temizleme, Mutfak fayansları temizleme. Banyo fayansları temizleme, Kalorifer peteklerini temizleme, Banyo Zemin temizleme, Fayans derz temizliği, Tuvalet fayansları temizleme, Banyo siyah fayans temizleme, Banyo duvarları temizleme, Tuvalet fayansı temizleme, Banyo zemini temizleme, Cam çerçeve temizleme, Boya kalıntıları temizleme.

Ev sizin kutsal yaşama alanınız. Her yerinin pırıl pırıl ve hijyenik olması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden Banyo Temizliği, Fayans temizliği, Tuvalet temizliği, Mutfak temizliği, Halı temizliği, Koltuk temizliği, Duvar Temizliği kısacası detaylı ev temizliği konusunda temizlik şirketimize güvenebilirsiniz..

HizmetlerimizRandevu için TıklayınızHakkımızda

Siz isteyin biz hayalinizi gerçekleştirelim… Temizlik bizim işimiz… Günlük ev temizliği fiyatları için bize ulaşın… Periyodik ev temizliği fiyatları için bize ulaşın… Gündelikçi bayan ücretleri için bize ulaşın…

Mecidiyeköy ev temizliği, Maslak ev temizliği, Şişli ev temizliği, Sarıyer ev temizliği, Levent villa temizliği, Etiler ev temizliği,Yeniköy ev temizliği, Gayrettepe ev temizliği, Beyoğlu ev temizliği, Beyoğlu apart temizliği, Taksim apart temizliği, Yeniköy Villa Temizliği, İstanbul ev temizlik firmaları, Ev temizlik firmaları, Temizlik firmaları, Temizlik şirketleri, Ev temizliğine nereden başlanır, Kolay ev temizliği, Ev temizliği, Mutfak temizliği, Banyo temizliği, Tuvalet temizliği, Ev temizleme, Temizlik hizmetleri, Günlük ev temizliği ücretleri, Temizlik,Daire temizliği, Perde temizliği, koltuk temizliği, Günlük temizlik, Ev temizlik firmaları, fiyatları, Gündelikçi bayan, Mecidiyeköy ev temizliği, Maslak ev temizliği, Şişli ev temizliği, Sarıyer ev temizliği, Levent villa temizliği, Etiler ev temizliği,Yeniköy ev temizliği, Gayrettepe ev temizliği, Beyoğlu ev temizliği, Beyoğlu apart temizliği, Taksim apart temizliği, Yeniköy Villa Temizliği, İstanbul ev temizlik firmaları, Ev temizlik firmaları, Temizlik firmaları, Temizlik şirketleri, Ev temizliğine nereden başlanır, Kolay ev temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir