Apartman ve Bina Merdiven Temizliği

Ofis_Temizligi_İstanbul
Ofis Temizliği Hizmeti
Ocak 4, 2019
İnşaat Tadilat Sonrası Temizlik
İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği
Ocak 4, 2019

Apartman ve Bina Merdiven Temizliği

Apartman_Bina_Merdiven_Temizliği

apartman_bina_merdiven_temizligi

Apartman ve Bina Merdiven Temizliği, Daire sayısının çok olduğu site ve apartmanlarda öncelikle merdiven temizliği çok önemlidir. Çok fazla insanın girip çıktığı kapı kolları, kapı camları, kapı zilleri her zaman temiz ve hijyen olmalıdır.

Apartman Bina temizliğinde posta kutularının temizliği varsa asansör içi temizlik de çok önemlidir. Asansör temizlik malzemeleri özenle seçilmelidir. Temiz ve hijyeni tam bir yaşam alanında bulunmak herkesin hakkıdır. Beylikdüzü Apartman ve Bina Merdiven kenarları yani tırabzanlara günde yüzlerce el değmektedir. Ortak kullanım alanlarının temizliği bu şekilde çok daha fazla önem taşır.

Konusunda eğitimli, tecrübeli ve güvenilir temizlikçi bay ve bayanlar ile çalışıyoruz. Merdiven temizliği yaptığımız gibi periyodik apartman bina temizliği de yapıyoruz. Apartmanın büyüklüğüne ve temizlik çeşidinize göre ( haftalık temizlik ve aylık temizlik ) haftalık bina temizliği ücretleri değişmektedir. Site yönetimi ya da Apartman yönetimi o alanlarda ikamet eden insanlara karşı sorumlu olurlar; bu durumda da Bina Temizlik Şirketleri ile anlaşırlar.

1Memnun Kalacak Mıyım?
Temizlik Hizmetlerimiz; Konusunda deneyimli sigortalı olarak çalışan temizlikçi bay ve bayan elamanlarımız tarafından yapılmaktadır. Makul ve uygun fiyat politikamızla amacımız çok daha fazla müşterimize ulaşmaktır. Site Temizliği ve Apartman temizliği yaparken kullandığımız apartman temizlik malzemeleri ortamı sağlığa uygun hale getiren, arındıran, mis gibi kokutan ve ferahlık veren bir ortam yaratmamızı sağlar.
2Apartman ve Bina Merdiven Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Temizlik hizmetlerimiz, temizlenecek binanın büyüklüğüne göre bir veya iki personel tarafından yapılmaktadır.

Her hafta merdiven silimi, kapı-cam silimi, korkulukların temizlenmesi, varsa asansör temizliği yapılmaktadır. Ayda bir ise nadir tozlanan posta kutusu, elektrik-su sayaçları, doğal gaz saatleri ve boruları temizlenmektedir.

3Ev Temizliği Hizmetleri nelerdir?
Ev sizin kutsal yaşama alanınız. Her yerinin pırıl pırıl ve hijyenik olması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden Banyo Temizliği, Fayans temizliği, Tuvalet temizliği, Mutfak temizliği, Halı temizliği, Koltuk temizliği, Duvar Temizliği kısacası detaylı ev temizliği konusunda temizlik şirketimize güvenebilirsiniz. Özellikle mutfak temizliği yaparken ocak, buzdolabı, bulaşık makinesi temizliği için doğal temizlik ürünleri kullanmaktayız. Sizin Sağlığınız bizim için önemli!
4Bizler Cleantime Temizlik olarak inşaat sonrası ev temizliği ya da tadilat sonrası ev temizliği yaparken aşağıdaki unsurlara extra dikkat etmekteyiz!!
Cam temizleme ve Cam temizliği, Fayans temizleme, Parke temizleme, Mutfak fayansları temizleme. Banyo fayansları temizleme, Kalorifer peteklerini temizleme, Banyo Zemin temizleme, Fayans derz temizliği, Tuvalet fayansları temizleme, Banyo siyah fayans temizleme, Banyo duvarları temizleme, Tuvalet fayansı temizleme, Banyo zemini temizleme, Cam çerçeve temizleme, Boya kalıntıları temizleme.

Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir. Girişe astığımız takip çizelgesiyle giriş – çıkış saatlerini ve temizlik kontrolünü takip edebilirsiniz. Kapıya yapıştırılan reklam amaçlı etiketler çizmeyen cam bıçağı ile kazınmaktadır. Bizler Cleantime temizlik şirketi olarak, sizin memnuniyetinizi ve sağlığınızı ön planda tutarak günlük temizlik işleri ve haftalık temizlik işleri yapıyoruz.

HizmetlerimizRandevu için TıklayınızHakkımızda

Merdiven temizliğinde kullanılan malzemeler; Suyu emen havlu paspas ve temizlik kova takımı kullanılmaktadır. Çöp suyu kalıntıları için çamaşır suyu ve yüzey temizleyici kullanılmaktadır. Fırça, çek-çek, kürek, cam sil kullanılmaktadır. Kullanılan bezlerin tamamı mikrofiberdir, sanayi tipi sarı bez kullanılmamaktadır. Temizlik bittikten sonra isteğe göre parfüm kullanılmaktadır. Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı kullanmıyoruz. Nemli bezle tozunu almaktayız.

Mecidiyeköy apartman temizliği, Şişli Apartman temizliği, Gayrettepe apartman temizliği, Beşiktaş apartman temizliği, Etiler apartman temizliği, Levent apartman temizliği, Sarıyer apartman temizliği, Şişli merdiven temizliği, Beylikdüzü merdiven temizliği, Kağıthane mediven temizliği, Bakırköy merdiven temizliği, Beşiktaş merdiven temizliği,İstanbul merdiven temizliği, Ev temizleme şirketleri, Apartman temizliği yapan şirketler, Ev temizleme şirketleri, Bina temizliği, Kadıköy merdiven temizliği, Üsküdar merdiven temizliği, Ataşehir bina merdiven temizliği, Kadıköy apartman temizliği, profesyonel merdiven temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir